Start

Strona główna

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
PDF Drukuj Email
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
Wpisany przez Dariusz Łysiak   
piątek, 01 września 2017 07:54

Dyrekcja Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Klasyk" informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w nowo utworzonej szkole podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi będzie przebiegało według poniższego harmonogramu:

8:30 - Msza w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Puławach

9:30 - rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów oddziałów gimnazjalnych oraz szkoły podstawowej


 
PDF Drukuj Email
Praca w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Klasyk"
Wpisany przez Dariusz Łysiak   
środa, 30 sierpnia 2017 10:35

Dyrekcja Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Klasyk" poszukuje pracownika na stanowisko Referenta Administracyjno-Biurowego.

Do zadań referenta należy min. obsługa sekretariatu szkolnego, prowadzenie dokumentacji uczniowskiej, prowadzenie akt osobowych pracowników, przygotowywanie pism związanych z funkcjonowaniem szkoły. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością programów biurowych pakietu Office, o dobrej organizacji pracy, sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań. Dodatkowym atutem będzie wcześniejsza praca na podobnym stanowisku.

Zapraszamy do składania CV w sekretariacie szkoły.

Poprawiony ( środa, 30 sierpnia 2017 10:48 )
 
PDF Drukuj Email
ZAJĘCIA INTEGRACYJNE DLA SIÓDMOKLASISTÓW
Wpisany przez Łukasz Wojciechowski   
czwartek, 24 sierpnia 2017 08:35

ZAPRASZAMY UCZNIÓW SIÓDMYCH KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ZAJĘCIA INTEGRACYJNE Z WYCHOWAWCAMI W PIĄTEK 1 WRZEŚNIA 2017 R.

STARTUJEMY O GODZ. 10:00 NA DOLNEJ SALI GIMNASTYCZNEJ.

 
PDF Drukuj Email
Oferta Pracy
Wpisany przez Łukasz Wojciechowski   
środa, 28 czerwca 2017 00:00

Oferta Pracy

„Dyrektor Niepublicznego Gimnazjum przy I LO im. Ks. A.J. Czartoryskiego ogłasza, że poszukuje do pracy nauczyciela matematyki (preferowana osoba z dodatkowymi kwalifikacjami do nauczania informatyki) oraz nauczyciela fizyki. Prosimy o składanie CV w sekretariacie szkoły.”

 
PDF Drukuj Email
LISTY OSÓB PRZYJĘTYCH DO SZKOŁY
Wpisany przez Łukasz Wojciechowski   
wtorek, 27 czerwca 2017 09:15

W dniu dzisiejszym w gmachu szkoły wywieszone zostały listy z osobami przyjętymi do Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Klasyk”. Zakwalifikowane osoby prosimy o wybór drugiego języka: niemieckiego lub hiszpańskiego, którego dokonać można w sekretariacie szkoły.

 
PDF Drukuj Email
Coś się kończy, coś się zaczyna ….. nadchodzą wakacje!
Wpisany przez Dariusz Łysiak   
piątek, 23 czerwca 2017 09:56

Za nami kolejny, pracowity rok.

23 czerwca 2017 r. uroczyście zakończyliśmy ten czas. O godz. 9.00 w Kościele Garnizonowym odprawiona została Msza św., ciąg dalszy uroczystości odbywał się na terenie szkoły. Dziękując wszystkim zgromadzonym nauczycielom, wychowawcom i pracownikom pani Dyrektor Beata Trzcińska – Staszczyk podkreślała wartość pracy, trudu i pasji. Z dumą prezentowała też wyniki obu szkół – najwyższe średnie ocen (liceum – 3,90; gimnazjum – 4,60). Następnie wraz z wychowawcami Dyrekcja szkoły wręczała najlepszym uczniom gimnazjum i liceum świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, a kulminacyjnym momentem było odsłonięcie tableau ze zdjęciami absolwentów gimnazjum.

Przed nami – wyniki, statystyki, podsumowania. Jaki był ten nasz szkolny rok? Był czasem wytężonej pracy, nowych wyzwań i pomysłów, był rokiem z kolejnym egzaminacyjnym sukcesem w tle, z wieloma powtórzeniami, klasówkami, sprawdzianami, ale taka to już nasza szkolna codzienność. Był pełen emocji, radości, nadziei, czasem rozczarowań, czasem poczucia, że można było lepiej, inaczej… , to także okres młodzieńczych przyjaźni, poznawania siebie, swoich możliwości, swoich kolegów, prób koleżeństwa, przyjaźni. Czartorych – to centrum szkolnego życia, a to oznacza również wspaniałe, niezapomniane imprezy z nocnym poszukiwaniem duchów włącznie, wieczory, uroczystości. Odwiedziło nas wielu niezwykłych gości, uczestniczyliśmy w wielu przedsięwzięciach, projektach, odbyliśmy mnóstwo wycieczek, rajdów, braliśmy udział w akcjach charytatywnych wspierających wiele pięknych i pomagających ludziom instytucji, oddawaliśmy honorowo krew, wspieraliśmy cały rok schronisko dla zwierząt, prezentowaliśmy nasze rozmaite talenty sportowe, artystyczne, naukowe. To rok rekordowej ilości laureatów konkursów przedmiotowych. Było ich aż 11 ! Jesteśmy rok starsi, bardziej doświadczeni i chyba też bardziej refleksyjni. Może to niezwykłość miejsca i świadomość, że tyle tu pokoleń, roczników zdobywało wiedzę, uczyło się życia, odbierało lekcje patriotyzmu, a teraz my dziedziczymy te wartości rozpoczynając wraz ze szkołą kolejne stulecie? Myślę, że czynimy to godnie, o czym świadczą wyniki naszych wysiłków, egzaminów, nasza codzienna w tej szkole praca. Z prawdziwą dumą odnotowaliśmy tradycyjnie najlepsze w mieście, powiecie i województwie nasze gimnazjalne wyniki egzaminów. Statystyki, wyliczenia, miejsca …..

W tym kończącym się szkolnym roku czas chyba na odrobinę dumy z tego, że godnie dziedziczymy tradycję szkoły, historię rodu Czartoryskich i że sprostaliśmy podjętym obowiązkom, wyzwaniom i oczekiwaniom – choć wcale nie było łatwo. Teraz – zasłużony odpoczynek, życzę jak najlepszego, zdrowego i bezpiecznego dla całej naszej szkolnej społeczności.

Renata Miłosz

 
PDF Drukuj Email
REKRUTACJA - PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW
Wpisany przez Łukasz Wojciechowski   
czwartek, 22 czerwca 2017 10:56

Informujemy, że w dniach 23 oraz 26 czerwca przyjmowane będą dokumenty niezbędne przy rekrutacji do Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Klasyk”: świadectwo ukończenia VI klasy podstawowej oraz odpis ocen za pierwsze półrocze VI klasy. Sekretariat szkoły obsługuje interesantów do godziny 15:30.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 65