Start Kadra
PDF Drukuj
Rekrutacja 2018/2019
piątek, 17 lutego 2017 09:00

Niepubliczna Szkoła Podstawowa

„KLASYK” w Puławach

zaprasza wszystkich chętnych uczniów do klas IV, V, VI, VII !

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Klasyk” informuje, iż w roku szkolnym 2018/2019 planuje nabór uczniów do klas IV- VII.

W związku z ciągłym rozwojem naszej szkoły oraz niemożliwością pomieszczenia w jednym budynku powstałych w wyniku reformy edukacji całej Szkoły Podstawowej i 4 letniego Liceum szkoła zmienia lokalizację.

Od 1 września rozpoczynamy naukę w budynku LOK-u, przy ulicy Wróblewskiego nr 10. Zachęcamy i serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

Zapewniamy bardzo dobre warunki do nauki, pracy i rozwoju zainteresowań i pasji. Jednocześnie informujemy, że rozpoczynamy funkcjonowanie szkoły w odnowionym budynku, ze świetnie wyposażonymi i nowoczesnymi pracowniami, przestronnymi korytarzami. Odległość od budynku I LO – to zaledwie 3 minuty pieszo.

Kadra nauczycielska pozostaje bez zmian. Państwa dzieci pozostaną pod opieką tych samych doświadczonych obecnych pracowników naszej szkoły, którzy gwarantują rzetelną pracę, wysoki poziom zajęć i solidne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, tak ważnego na starcie do dalszej edukacji na poziomie szkoły średniej i przyszłych studiów.

Dzieci objęte będą ponadto opieką psychologiczno–pedagogiczną i doradztwem zawodowym na każdym poziomie edukacji.

Gwarantujemy przyjazną atmosferę i wspaniałe warunki do rozwoju dziecka.

Serdecznie zapraszamy!

Planujemy otworzyć klasy:

  • matematyczną,
  • językową (j. angielski),
  • informatyczną z elementami robotyki,
  • klasę dwujęzyczną (lekcje prowadzone w dwóch językach - polski, angielski)

Informujemy, iż tak jak dotychczas, nauka w Niepublicznej Szkole Podstawowej będzie BEZPŁATNA i odbywać się będzie w systemie JEDNOZMIANOWYM.

Przy rekrutacji do Szkoły Podstawowej „KLASYK”, głównym kryterium branym pod uwagę, będzie średnia ocen za I semestr klasy (III, IV, V, VI) oraz osiągnięcia na świadectwie ukończenia klasy III, IV, V, VI szkoły podstawowej.

Wszelkie informacje mogą państwo uzyskać przeglądając stronę internetową Niepublicznego Gimnazjum przy I LO w Puławach www.niepublicznegimnazjum.pl – wchodząc w zakładkę Rekrutacja do Niepublicznej Szkoły Podstawowej "KLASYK" lub dzwoniąc do sekretariatu szkoły pod numer:  +48(81) 8863626.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszej strony internetowej, na której będą pojawiały się wszystkie informacje o planowanych imprezach, akcjach, dniach otwartych, spotkaniach dla rodziców i dzieci oraz inne szczegóły dotyczących rekrutacji.


(FORMULARZ PRZYJĘCIA)

Zapraszamy Was, kochani w nasze mury! W planach cała seria imprez: "Piknik rodzinny", „Noc w Czartorychu”, majowe Dni Otwarte, imprezy plenerowe i rodzinne. Czytajcie o nich na naszej stronie internetowej – www.niepublicznegimnazjum.pl oraz na szkolnym facebooku. Serdecznie Zapraszamy!