Start Kadra
PDF Drukuj
Rekrutacja 2017/2018
piątek, 17 lutego 2017 09:00

Niepubliczna Szkoła Podstawowa

„KLASYK” w Puławach

zaprasza wszystkich chętnych szóstoklasistów!

Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach, złożyło wniosek o przekształcenie Niepublicznego Gimnazjum w 8 – letnią Niepubliczną Szkołę Podstawową.

W roku szkolnym 2017/2018 Stowarzyszenie prowadzi nabór do 7 – klasy szkoły podstawowej. Program klas będzie poszerzony o zajęcia z:

  • matematyki,
  • języka angielskiego,
  • informatyki z elementami robotyki.

Informujemy, iż tak jak dotychczas w gimnazjum, nauka w Niepublicznej Szkole Podstawowej będzie BEZPŁATNA i odbywać się będzie w systemie JEDNOZMIANOWYM
w budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach.

Przy rekrutacji do Szkoły Podstawowej „KLASYK”, głównym kryterium branym pod uwagę, będzie średnia ocen za I semestr klasy VI oraz osiągnięcia na świadectwie ukończenia VI klasy szkoły podstawowej.

Stowarzyszenie w kolejnych latach funkcjonowania szkoły, planuje oddzielny budynek dla działalności Niepublicznej Szkoły Podstawowej, w której będą młodsze oddziały.

Wszelkie informacje mogą państwo uzyskać przeglądając stronę internetową Niepublicznego Gimnazjum przy I LO w Puławach www.niepublicznegimnazjum.pl – wchodząc w zakładkę Rekrutacja do Niepublicznej Szkoły Podstawowej "KLASYK" lub dzwoniąc do sekretariatu szkoły pod numer:  +48(81) 8863626.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszej strony internetowej, na której będą pojawiały się wszystkie informacje o planowanych imprezach, akcjach, dniach otwartych, spotkaniach dla rodziców i dzieci oraz inne szczegóły dotyczących rekrutacji.

(FORMULARZ PRZYJĘCIA)


UWAGA!!!

Najbliższe imprezy szkolne:

30 marca 2017 r - „V Dyktando o Pióro Dyrektora Szkoły” - Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych szóstoklasistów z puławskich oraz okolicznych Szkół Podstawowych. Szczegóły imprezy dostępne będą na stronie internetowej Niepublicznego Gimnazjum przy I LO w zakładce V Dyktando.

➔ W dniach 14.08.2017 – 20.08.2017, organizujemy kolonie letnie dla szóstoklasistów w miejscowości Susiec, w pensjonacie „Sosnowe Zacisze”. Szczegółowe informacje dostępne w zakładce Kolonie Letnie.