Start PODSTAWÓWKA – „KLASYK”
PDF Drukuj
V Dyktando
niedziela, 12 marca 2017 19:32

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

AMBROŻY GŻEGŻÓŁKA POWRACA – CZYLI...

 

V DYKTANDO

O PIÓRO DYREKTORA NIEPUBLICZNEGO GIMNAZJUM 2017

Drogi   Szóstoklasisto !

Jeśli masz ochotę  poznać bliżej Ambrożego Gżegżółkę, jego niekwestionowany  urok osobisty tudzież obłędne wyczyny, jeśli masz ochotę na dobrą zabawę, poznanie  nowych, ciekawych ludzi, na coś dla ciała i dla ducha – zapraszamy!

Zapraszamy Was, kochani razem z Waszymi polonistami, rodzicami, grupowo lub indywidualnie! Zapraszamy Was, Szóstoklasiści z Puław i okolic! To już po raz piąty zasiądziecie do dyktanda. Zabierzcie ze sobą  dobry humor, optymizm i coś do pisania. Zapewniamy miłą atmosferę, dobrą zabawę i ciekawe nagrody. Główna – to Pióro Dyrektora Niepublicznego Gimnazjum, pozostałe – to niespodzianki!

Renata Miłosz

  • STARTUJEMY 30 MARCA 2017 O GODZ. 10.00,
  • ZBIÓRKA W SZKOLE PRZY WEJŚCIU O GODZ. 9.40.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!