Start PODSTAWÓWKA – „KLASYK”
PDF Drukuj
PODSTAWÓWKA – „KLASYK”
niedziela, 12 marca 2017 19:38

PODSTAWÓWKA – „KLASYK”

W długiej historii naszej zacnej szkoły otwieramy zupełnie nowy rozdział – niepubliczną szkołę podstawową. Za nami – tradycja, historia, doświadczenie, świetna kadra pedagogiczna, osiągnięcia i sukcesy uczniów. Przed nami – nowe wyzwania, praca, doświadczona i z wielkimi osiągnięciami pracująca kadra i z pewnością wiele pięknych i wzruszających momentów i wspaniałych sukcesów naszych przyszłych uczniów – uczniów szkoły podstawowej.

Drogi Rodzicu! Jeśli zastanawiasz się i rozważasz kwestię zapisu dziecka do „Klasyka” - zapewniamy Cię z pełną odpowiedzialnością, że decyzja ta będzie ze wszech miar najlepsza. Gwarantujemy bezpłatną naukę w systemie jednozmianowym. Zapewniamy smaczne i zdrowe posiłki w naszej szkolnej stołówce oraz naukę w nieprzepełnionych zespołach klasowych. Jeśli zaś, Rodzicu, nurtuje Cię kwestia poziomu nauczania, kadry, kwestia bezpieczeństwa dziecka w szkole – zapewniamy ich jak najwyższy poziom. Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani nauczyciele gimnazjum, którzy mogą poszczycić się od lat wysokim poziomem nauczania, sukcesami w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, są do dyspozycji ucznia, służą radą, swoją wiedzą, kreatywnością oraz swoim czasem. Nasi uczniowie od początku objęci są wszelką pomocą pedagogiczno – psychologiczną, a  wspólne spotkania, zajęcia integracyjne, zabawy, wycieczki tworzą przyjacielską atmosferę i pozwalają wszystkim uczniom dobrze się tu czuć. My nie marnujemy powierzonych nam dzieci. Poza nauką i pracą – siódmoklasiści realizować będą swoje pasje i talenty (zajęcia fotograficzne, filmowe, zajęcia teatralne, dziennikarskie, wokalne, językowe, sportowe). Oferujemy też ciekawą wymianę międzynarodową w ramach Projektu Erasmus, a w planach wyjazdy do Włoch, Bułgarii, Hiszpanii, w wakacje zaś – wspólne kolonie z kadrą nauczycielską w najpiękniejszych miejscach Polski. Wszystko to sprawia, że absolwenci szkoły podstawowej kontynuując naukę w liceum nabędą umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, wysoki poziom wiedzy, który sprawi, że dalsza nauka nie będzie stanowić dla nich problemu, będą swobodnie, śmiało i kreatywnie rozwijać się dalej, a w przyszłości z powodzeniem wybiorą satysfakcjonujące ich kierunki studiów.

Drogi Szóstoklasisto! Dołącz do niezwykłej rodzinki „Klasyka”.
Tu znajdziesz przyjaciół, kolegów, wsparcie, wysoki poziom nauczania, fantastyczne możliwości rozwoju swoich pasji i zainteresowań oraz przyjazną i rodzinną atmosferę.

Zapraszamy Was, kochani w nasze mury! W planach cała seria imprez,  - V Dyktando o Pióro Dyrektora Niepublicznego Gimnazjum, „Noc w Czartorychu”, majowe Dni Otwarte, imprezy plenerowe i rodzinne. Czytajcie o nich na naszej stronie internetowej – www.niepublicznegimnazjum.pl oraz na szkolnym facebooku. Serdecznie Zapraszamy!

Renata Miłosz