Start
PDF Drukuj
"Odpoczynek w Zakopanym"
środa, 31 maja 2017 09:54

W dniach 22-24 maj uczniowie klas Iag i Idg odbyli niezapomnianą wycieczkę do Zakopanego.  Pierwszym punktem podróży był Kraków, gdzie zwiedziliśmy Stare Miasto oraz Wawel, na którym mieliśmy okazję podziwiać przepiękną katedrę, dzwon Zygmunta oraz krypty z grobowcami słynnych, zasłużonych dla państwa Polaków. Drugiego dnia wyruszyliśmy w pełną niezapomnianych przygód podróż nad Morskie Oko. Kolejnym punktem naszej wyprawy było Zakopane- spacer po Krupówkach, wizyta na Gubałówce. Wieczorami młodzież integrowała się śpiewając wspólnie piosenki, grając w piłkę nożną, koszykówkę, ping-pong oraz bilard.

Wycieczka była bardzo udana, a uczniowie radośni i pełni pozytywnych emocji. W czasie drogi powrotnej snuli już plany co do kolejnej wyprawy. Oby była równie udana jak ta do Zakopanego.

Iwona Krawczyk

Agnieszka Michna