Start
PDF Drukuj
CEMS Chance XII
poniedziałek, 12 czerwca 2017 17:13

Nasza uczennica Wiktoria Chabros w projekcie CEMS Chance XII

w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie!

Z radością informujemy, że Wiktoria Chabros z klasy 3ag została wybrana spośród setek kandydatów z całej Polski i zakwalifikowana jako jeden z czterdziestu uczestników do udziału w innowacyjnym projekcie CEMS Chance XII w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wiktoria wzięła udział w 4-dniowym cyklu warsztatów i szkoleń organizowanych przez grupę studentów z CEMS Clubu Warszawa.

Organizatorzy projektu stawiają sobie za cel wzbudzenie chęci do zaplanowania rozwoju osobistego, wykształcenie umiejętności związanych z przedsiębiorczością, autoprezentacją i zarządzaniem czasem, zapoznanie ze specyfiką certyfikatów językowych. Poza tym każdy uczestnik miał możliwość zbadania własnych predyspozycji zawodowych oraz wzięcia udziału  w warsztatach dotyczących planowania przyszłości i projektowania ścieżki kariery.

Oprócz interesującego programu dużą zaletą projektu jest jego ogólnopolski charakter - możliwość spędzenia czasu z rówieśnikami z niemalże wszystkich województw.

Serdecznie gratulujemy Wiktorii!

Anna Kozłowska-Skwarek


Wiktoria Chabros o udziale w projekcie: „Uczestnictwo w CEMS CHANCE było przede wszystkim wielką przygodą. Poznałam wspaniałych, młodych ludzi naładowanych pozytywną energią, posiadających ciekawe zainteresowania i pasje, otwartych na rozwój i nowe doświadczenia. Cieszę się, że znalazłam się w ich gronie. CHANCE był dla mnie okazją uczestniczenia w niebanalnych zajęciach i warsztatach prowadzonych przez mądrych, otwartych i uważnych trenerów, którzy z ogromną radością dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Całości dopełniły atrakcje związane ze zwiedzaniem i poznawaniem Warszawy. Z wielką przyjemnością wróciłabym tam ponownie.”