Start
PDF Drukuj
I znów sukces na egzaminie gimnazjalnym!
wtorek, 20 czerwca 2017 09:08

Po raz kolejny możemy poszczycić się sukcesem naszych gimnazjalistów, którzy jak zwykle nie zawiedli, wspaniale poradzili sobie na tegorocznych egzaminach gimnazjalnych. Wielu uczniów osiągnęło bardzo wysokie noty, duża część z nich może poszczycić się wynikiem 100%. Oto niezaprzeczalny dowód, że wyniki testów są rewelacyjne.


Wyniki egzaminów w naszej szkole wypadły nieporównywalnie lepiej od wyników w gminie, w powiecie i województwie. Mówią one same za siebie – ciężka praca, żmudne ćwiczenia, mnogość sprawdzianów przyniosły oczekiwane rezultaty. Tak dobre efekty były możliwe tylko dzięki wspólnemu wysiłkowi uczniów i nauczycieli.

Kochani! Jesteśmy z Was niezmiernie dumni. Składamy Wam serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych szczeblach edukacji. A teraz – czas na wakacyjny wypoczynek, zbierajcie siły na nowy rok szkolny!