Pierwszy sportowy sukces!
wtorek, 24 października 2017 18:21

20 października w Puławach zostały rozegrane Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych na szczeblu powiatowym.  Drużyna dziewcząt w składzie: Adrianna Sulej 2ag, Nina Tuźnik 2dg, Magdalena Pacocha2cg, Amelia Szewczyk 2bg , Kamila Jędrychowska 2dg, Magdalena Olech 7c, Julia Kiełbasa 7c, zajęła 2 miejsce. Serdecznie gratulujemy! Ogromne brawa dla Adrianny Sulej za indywidualne zwycięstwo w tych zawodach! Była najlepsza spośród wszystkich startujących dziewcząt!

Na drugim miejscu stanęła również drużyna naszych chłopców w składzie: Mikołaj Kopania 3bg, Szymon Gruszecki 3bg, Bartłomiej Bors 3bg, Hubert Szendel 3bg, Dawid Czarnecki 2dg, Szymon Kowalczyk 2dg i Mateusz Wydro 2dg. Nasz zespół wywalczył awans do półfinału wojewódzkiego i w poniedziałek będzie walczyć w zawodach na szczeblu rejonu w Rykach.  Dziękujemy i życzymy udanych kolejnych startów!

Pierwszy sportowy sukces!