Start
PDF Drukuj
KONKURSY KURATORYJNE
piątek, 03 listopada 2017 18:19

Z wielką radością i ogromną satysfakcją prezentujemy imponującą listę uczestników zakwalifikowanych do drugiego etapu kuratoryjnych konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2017/18:

SZKOŁA  PODSTAWOWA  „KLASYK”

Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego:

  1. Hubert Król  -  kl. VII a – opiekun – p. Krzysztof Lejwoda
  2. Iwona Krysa    - kl. VII a – opiekun – p. Joanna Strzemska-Lejwoda
  3. Jakub Pijanowski kl. VII a-opiekun – p.Joanna Strzemska –Lejwoda
  4. Izabella Szłoda  - kl. VII a – opiekun –p. Krzysztof Lejwoda
  5. Albert Drewienkowski –kl. VII c – opiekun p. Krzysztof Lejwoda
  6. Jan Piasecki – kl. VII c –opiekun p. Krzysztof Lejwoda

 

Kuratoryjny konkurs z matematyki:

  1. Aleksandra Góra –kl. VII b –opiekun p. Katarzyna Borkowska
  2. Mateusz Stróżek – kl. VII a – opiekun p. Katarzyna Borkowska

NIEPUBLICZNE   GIMNAZJUM  przy I LO im. Ks. A.J.Czartoryskiego      

Kuratoryjny konkurs z geografii:

1. Krzysztof Banaś – kl. III bg –opiekun p. Piotr Pedryc

Kuratoryjny konkurs ortograficzny:

  1. Anna Jaraszek –kl. II ag – opiekun p. Renata Miłosz
  2. Julia Siwek      -kl.  II a g – opiekun p. Renata Miłosz
  3. Franciszek Prończuk –kl. III bg –opiekun p. Beata Burecka

Kuratoryjny konkurs z chemii:

  1. Krzysztof Banaś –kl. III bg –opiekun p. Iwona Krawczyk
  2. Olga Deska         - kl. III cg – opiekun p. Iwona Krawczyk
  3. Marta Ptasińska –kl. III cg –opiekun p. Iwona Krawczyk
  4. Weronika Piątek –kl. III bg –opiekun p. Iwona Krawczyk
  5. Leszek Trojnara  - kl. II c g –opiekun p. Iwona Krawczyk

Kuratoryjny konkurs z historii:

1. Julia Siwek –kl. II a g –opiekun p. Marek Rzeszutko

Kuratoryjny konkurs z biologii:

  1. Kamila Golba – kl.III  cg –opiekun p. Monika Cios
  2. Marta Ptasińska –kl. III c g –opiekun p. Monika Cios

Kuratoryjny konkurs z matematyki:

  1. Franciszek Prończuk –kl. III bg –opiekun p. Anna Thiede
  2. Szymon Łabędziewski –kl. II bg –opiekun p. Iwona Stępień –Moskalik

Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego:

  1. Zuzanna Woźniak –kl. III bg –opiekun –Joanna Strzemska –Lejwoda
  2. Igor Zadura –kl. II ag –opiekun –p.Agnieszka Czarnota –Borowiec
  3. Julia Baracz –kl. III cg –opiekun –p. Joanna Strzemska-Lejwoda
  4. Oliwia Bogusz –kl. II ag –opiekun p. Agnieszka Czarnota –Borowiec
  5. Paulina Boroch –kl. III cg –opiekun p. Joanna Strzemska-Lejwoda
  6. Jakub Długosz –kl. II bg –opiekun-p. Joanna Strzemska –Lejwoda
  7. Natalia Domagalska –kl. II ag –opiekun –Anna Kozłowska-Skwarek
  8. Julia Fijoł –kl. III ag –opiekun p.Katarzyna Dytkowska
  9. Kamila Golba –kl. III cg –opiekun p.Marta Tarnowska
  10. Julia Grykałowska –kl. III bg –opiekun p. Joanna Strzemska-Lejwoda
  11. Karina Kaminecka –kl. II cg –opiekun p. Krzysztof Lejwoda
  12. Zofia Karamon –kl. III cg –opiekun p. Marta Tarnowska
  13. Olaf Lesiuk –kl. III bg –opiekun p. Anna Czernobaj
  14. Zuzanna Łazuga-kl. II ag –opiekun p.Anna Kozłowska-Skwarek
  15. Julia Miszkurka –kl. II ag –opiekun p. Anna Kozłowska –Skwarek
  16. Paweł Młodkowski-kl. II cg-opiekun p.Krzysztof Lejwoda
  17. Paulina Pacocha –kl. IIIbg –opiekun p.Joanna Strzemska-Lejwoda
  18. Laura Peirs –kl.II ag –opiekun –p.Agnieszka Czarnota-Borowiec
  19. Weronika Piątek –kl. III bg –Joanna Strzemska-Lejwoda
  20. Hanna Pleszyńska –kl. III bg –opiekun –p.Joanna Strzemska-Lejwoda
  21. Aleksandra Pluta –kl. III bg –opiekun-p. Joanna Strzemska-Lejwoda
  22. Franciszek Prończuk-kl. III bg –opiekun p.Joanna Strzemska-Lejwoda
  23. Marta Ptasińska –kl. III cg-opiekun p.Joanna Strzemska –Lejwoda
  24. Bartosz Rogoża –kl. III ag-opiekun p. Krzysztof Lejwoda
  25. Tymoteusz Romanowicz –kl. III bg –opiekun –p.Anna Czernobaj
  26. Wiktoria Rusek –kl. II bg –opiekun p.Joanna Strzemska-Lejwoda
  27. Miłosz Mizak –kl. III bg –opiekun –p.Anna Czernobaj
  28. Julia Siwek - kl. II ag - opiekun p.Joanna Strzemska-Lejwoda
  29. Skrzyńska Karina - kl. III ag
  30. Staszak Zofia  - kl. III ag
  31. Woszczek Weronika  - kl. III ag
  32. Szmyła Joanna  - kl. III ag
  33. Zatorska Agata  - kl. III ag

Gratulujemy Wam, kochani talentu, wiedzy i pasji ,życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursów!!! Trzymamy mocno kciuki, powodzenia!

Renata Miłosz