Start
PDF Drukuj
Wycieczka klasy 3 B
czwartek, 14 grudnia 2017 08:12

12 grudnia klasa 3B wraz z wychowawcą Patrycją Król oraz Panią Eweliną Sętowską - Dryk wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu była wizyta w znajdującym się samym sercu Warszawy Escape Room.

Młodzież została podzielona na grupy i zamknięta w pięciu pokojach a ich zadaniem było uwolnienie się z nich w czasie 60 minut.  W pokojach umieszczono wiele przedmiotów, kodów i ukrytych wskazówek. Tęgie, młode umysły a przede wszystkim doskonała współpraca pozwoliły bez problemu wydostać
się młodzieży z pokoi pułapek. Zabawie towarzyszyła ekscytująca atmosfera. Kolejnym elementem programu był posiłek w Pizzy Hut, gdzie można było jeszcze podyskutować o wrażeniach z Escape Room. Ostatnim punktem wycieczki, odetchnięciem od dzisiejszego skomputeryzowanego świata, był spektakl
w Teatrze Komedia, gdzie udało oderwać się od codzienności wprawiając umysł i ciało w stan relaksu.

Patrycja Król, Ewelina Sętowska - Dryk