Start
PDF Drukuj
Gimnazjum w spektaklu Teatru I LO.
środa, 21 marca 2018 08:43

Klasa 3ag już po raz trzeci pomogła przy organizacji spektaklu I LO „Matka brata mojego syna” – Juliusza Machulskiego w reżyserii pani Beaty Bureckiej. Tym razem, z powodu przebudowy głównej sali widowiskowej, spektakl wystawiono w małej sali Puławskiej Galerii Sztuki. To już trzecia sztuka Teatru, którą współorganizują uczniowie tej klasy. Do Ich obowiązków należy roznoszenie zaproszeń, ustawianie krzeseł, witanie gości, czuwanie nad porządkiem na sali, zamawianie i wręczanie kwiatów oraz porządkowanie sali po spektaklu. Może z takich spotkań z teatrem wyniknie z czasem coś trwałego, coś, z czym zwiążą się w przyszłości? Na razie zaś, na pewno cudownie jest być częścią tak niezwykłego wydarzenia, jak komedia Juliusza Machulskiego w wykonaniu doświadczonych starszych kolegów – aktorów.

 

Katarzyna Dytkowska

Wychowawca klasy